Projekt Engineers4Europe - ankieta

Szanowni Państwo,
w imieniu Pana Kamila Wójcika, Wiceprezesa FSNT-NOT uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety opracowanej na potrzeby projektu Engineers4Europe.

Ostatnie dni zapisów do I edycji turnieju PCCon

 I EDYCJA TURNIEJU - FINAŁ JUŻ 27 MAJA 2024! „PCCon SZALONY XX WIEK – HISTORIA KOMPUTERÓW I OPROGRAMOWANIA. PIERWSZE ALGORYTMY AI”

XVIII edycja konkursu „Młody Innowator 2023/2024”” rozstrzygnięta.

Z naszego regionu mamy laureata II miejsca w kategorii szkoła podstawowa i wyróżnienie Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów.

Lista laureatów i finalistów L (50) Olimpiady Wiedzy Technicznej - Inżynieria w Elektroenergetyce

50 edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej - Inżynieria w Elektroenergetyce została rozstrzygnięta. W załączniku publikujemy pełną listę laureatów. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

KURS DLA MONTERÓW INSTALACJI GAZOWYCH - nabór otwarty

PRIZE CHARGER - webinar

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na drugie już wydarzenie online
WEBINAR POŚWIĘCONY PIERWSZEJ EDYCJI TURNIEJU NA PLATFORMIE PRIZE CHARGER

Szkolenie otwarte techniczne nt. zestawów hybrydowych Deye + Miellec

 
logomiellec noback
 
Zdobądź wiedzę na temat rynku banków energii, poznaj techniczne aspekty działania inwerterów hybrydowych Deye, banków Miellec, schematy podłączenia i uzyskaj tytuł AUtoryzowanego Instalatora. Zapisz się na otwarte szkolenie w Kielcach.
 

XVI FORUM INŻYNIERSKIE - IX DZIEŃ MECHANIKA

Zapraszamy na  XVI FORUM INŻYNIERSKIE - IX DZIEŃ MECHANIKA, pod hasłem "Innowacyjna oferta młodych", które odbędą się 30 maja 2023 r., o godz. 10.00 na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich (Pawilon 10).

Piąta edycja naboru kandydatów do tytułu „Ekspert NOT”

Szanowni Państwo,

Zarząd Główny FSNT-NOT ogłasza piątą edycję naboru kandydatów do tytułu „Ekspert NOT”. Prosimy o nadsyłanie Kart Zgłoszeń w terminie do 31.08.2023 r.

ŚW/ATOWY DZIEŃ INŻYNIERA 2023

 

SDI logo

 

Zapraszamy na polskie obchody Światowego Dnia Inżyniera dla Zrównoważonego Rozwoju pod hasłem „Innowacje inżynieryjne dla bardziej prężnego świata 3 marca 2023 r. godz. 11.00. Transmisja na żywo na stronie https://sdi.enot.pl/ od godz. 11.00.